Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Українки відкрили в США магазин цифрового одягу

Автор:

|

Листопад 25, 2020

|

Рубрика:

Українки відкрили в США магазин цифрового одягу

Українки Дарія Шаповалова та Наталія Моденова створили в США стартап Dress X і продають одяг, який існує лише в електронному вигляді. «Сукні, до яких не можна торкнутись, але які можна одягнути для виходу у соціальні мережі. «Ми збагнули, що контент дуже важливим для людей, і вони готові за нього платити», — поділилася п. Шаповалова.
За словами співзасновниці Dress X, з початком пандемії коронавірусу та локдаунів вона усвідомила, що працювати у традиційному роздрібному продажу не має жодного сенсу і настав час для того, щоб запустити перший у світі магазин діджітал-одягу. Аби вдягнути цифрову сукню, потрібно зайти на сайт, вибирати фасон і заплатити. Також потрібно завантажити власну світлину. «Важливо, щоб на фотографії було хороше світло і щоб ви собі на ній подобалися», — зауважує п. Моденова.
Після завантаження фотографії чекаєте один-три дні, поки для вас, тобто для вашої фотографії, готують нову сукню. Розробниці гарантують, що одяг ідеально пасуватиме на будь-яку поставу. «Цифровий одяг хороший тим, що він дуже інклюзивний. Він сідає на всі фігури, підходить для будь-якого віку, для будь-якої статі, все це ми можемо одягнути на будь-яку людину», — обіцяє Наталя.
Серед одягу є багато суконь від українських дизайнерів. Частина з них існує лише в цифровій версії, а частина — в реальності, однак коштують вони в рази дорожче за свої цифрові версії.
Киянка Юлія Довгаль мешкає у Лос-Анджелесі вже два роки. Під час карантину створила свій блог. За шість місяців на її сторінку підписалися 400 тис. людей. Дівчина навчає, як креативно себе фотографувати й створювати унікальні образи. «Зараз серед блогерів дуже велика конкуренція. Мені важливо зацікавити свою авдиторію, щоб сподобався мій образ, музика, косметика й одяг» — розповідає вона.
Коли Юля дізналася про Dress X, то одразу ж второпала, що це те, що їй потрібно. «Я — за раціональне споживання, не хочу витрачати багато грошей на одяг, який буду одягати лише раз, тому Dress X — дуже класна альтернатива: з’являтися в новому образі щодня», — додає блогерка.
Як повідомляв «Міст», українка зі США розповіла про роботу водійкою вантажівки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply