Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Українка зі США розповіла про роботу водійкою вантажівки

Автор:

|

Жовтень 26, 2020

|

Рубрика:

Українка зі США розповіла про роботу водійкою вантажівки
Ірина Ворніку

Ірина Ворніку з Чернівців переїхала до Каліфорнії та заробляє на життя, керуючи вантажівкою. «Я їжджу вночі, їжджу вдень, їжджу в сніг, в дощ. Завжди. В мене нема такого, що боюся їхати туди чи туди через погодні умови. Не знаю, певно вже хочеться екстриму», — розповідає 39-річна жінка, розвантажуючи машину та водночас спілкуючись із диспетчером про можливість нового виїзду.
Вона каже, що до приїзду в Америку ніколи не кермувала автівкою. За освітою — юрист, та в Україні за не працювала, була домогосподаркою. З чоловіком і трьома дітьми жила у Чернівцях, доки 2018-го не виграла ґрін-карту. За кілька місяців родина вже летіла до Каліфорнії.
Українка розповідає, що треба було починати все спочатку, з нуля, без грошей, без зв’язків, без нічого. Вчилася на медсестру, працювала, прибирала будинки, доглядала за людьми похилого віку. Утім, усі ці роботи не дозволяли здійснити мрію родини — купити власний будинок. Курси підготовки медсестер, на які ходила, закрили, і жінка ще раз задумалася про вибір професії. «Так вийшло, що в мене була одна дорога — тільки на тракінг, бо манікюр, педікюр, косметологія, то все мені не сподобалося. Тож ж вирішила сісти за кермо вантажівки», — розповідає еміґрантка.
Зараз вона зізнається, що попри усі застереження, палко полюбила свою роботу. Хоча перший же рейс, за словами жінки, мав би відлякати від водіння фури назавжди. «Я виїхала на Колорадо і коли поглянула в дзеркало, то не побачила трейлера, побачила його у вікні біля себе, він уже складався. Було страшно, не знала, що робити. То був перший рейс, перший мій сніг, я ніколи не вдягала ланцюги, не знала що роботи з трейлером», — пригадує п. Ворніку.
Тепер її життя — дорога. З усіх штатів жінка не була лише на Алясці. Щодня проїжджає близько 1,1 тис. км. Це навіть для чоловіків багато. Попри те Ірина ніколи не забуває, що вона — жінка. В її вантажівці можна знайти багато косметики, сукні та навіть підбори. Розповідає, що джинси та кросівки набридають за тиждень-два, тому вдома вона ходить на шпильках і в сукнях.
«Інколи в дорозі жінкою бути нелегко, — зізнається українка і показує свою захисну амуніцію — дерев’яну биту. — Купила цю штуку, жінка на касі спитала: «Нащо тобі то треба?». Я сказала: для нічних гостей, якщо прийдуть. Вона дуже сміялася».
Її чоловік спершу був проти такого вибору професії, та вони уклали угоду — тимчасово помінятися ролями. «Ми домовилися, що я працюю, він вчиться і доглядає за дітьми. Коли ми приїхали, було навпаки. Зараз я навіть нічого не варю, все чоловік. Приїжджаю, він мене зустрічає з квітами, готує сніданки, вечері. В мене немає образи, злості, бо ми виконуємо однакову роботу, бо бути з трьома дітьми вдома не дуже легко», — зазначає жінка.
Сталий заробіток дозволив родині реалізувати їхні мрії в Америці. «В мене вдома, на шафі, є аркуш, де було написано, що хочу зробити. Бізнес-ліцензію, акаунти повідкривати, купити трак, купити трейлер, купити легкову машину і в кінці дім купити. І то все вже виконане, залишився тільки дім», — розповідає п. Ворніку. За її словами, будинок планують купити до Різдва.
Як повідомляв «Міст», незабаром самоскиди їздитимуть без водіїв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply