Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Українка у Чикаґо здобула звання менеджера року

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Українка у Чикаґо здобула звання менеджера року

Людмила Червона отримала нагороду як найкращий менеджер готелів від Асоціації продажів і маркетингу у готельному бізнесі Іллінойсу. Асоціація об’єднує понад 7 тис. членів; це — готелі, ресторани, оператори турів та інші бізнеси, які надають послуги у сфері гостинності.
Українка переїхала до Сполучених Штатів 1999 року, коли виграла Green Card. Вона одразу оселилася у передмісті Чикаґо. Сама ж жінка про себе каже, що англійську знала дуже погано, а в університеті вивчала французьку та німецьку. Першою її роботою в США була крамниця, де дівчина пакувала продукти в целофанові пакети.
Однак вже за рік Людмила працювала в готельному бізнесі. Спочатку — в готелі Hilton у відділі продажів. Останні чотири роки — у Chicago Essex Inn на посаді генерального менеджера. «Ми дуже пишаємося, що п. Червона виграла нагороду «Генеральний менеджер року». Вона не лише найкращий генеральний менеджер одного з найбільших ринків Америки, а й один із найкращих експертів із управління прибутками в своїй галузі», — розповів Джордж Джордан, старший віце-президент мережі Oxford Hotels & Resorts.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply