Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Українка балотується до парламенту Нью-Йорку

Автор:

|

Серпень 13, 2020

|

Рубрика:

Українка балотується до парламенту Нью-Йорку
Тамара Лащик

Тамара Лащик, американка українського походження, готується до участі у виборах до парламенту штату Нью-Йорк. «Політичне життя Нью-Йорка цього літа дуже насичене. Щойно в місті відгриміли праймеріз, як кандидати від обох партій взялися за агітацію, готуючись вже до виборів у листопаді. Себе донька українських імміґантів називає поміркованою республіканкою. Як доказ — веде агітацію дуже відкрито і демократично, роз’їжджаючи» по місту на орендованому велосипеді.
Свою кампанію політикиня-початківець будує навколо відновлення економіки міста після пандемії та протестів. Вона розповідає, що найбільше спілкується з власниками підприємств і ресторанів, з’ясовуючи, коли вони планують відкритися і що їм для цього потрібно.
Агітацію Тамара розпочала з «Українського села» в Нью-Йорку. Цю дільницю для старту своєї кампанії вона обрала недаремно, тут минуло її дитинство. «Я все життя була пов’язана з українською громадою. Мене хрестили в українській греко-католицькій церкві на 7-й вулиці. Там узяла шлюб. Була членом українських організацій, зокрема, «Пласту», ходила до української школи», — розповідає п. Лащик.
На підтримку громади та бізнесу «Українського села» вона дуже розраховує. Самі ж українці, незалежно від політичної приналежності, сподіваються, що у разі перемоги Тамари Лащик нарешті матимуть у владі людину, котра захищатиме їхні інтереси. Жінка зазначає, що її ідеї подобаються багатьом демократам і українцям. Своєю метою вона називає «підняти Нью-Йорк на ноги після пандемії».
Вона — фінансистка з багаторічним стажем, більше 26 років пропрацювала у банківській сфері, допомагаючи долати кризи. Саме цей антикризовий досвід і надихнув Тамару балотуватися до парламенту штату. Вона — перша американка українського походження, котра вирішила взяти участь у виборчих перегонах.
Крім спілкування й агітації, політикиня також збирає кошти на свою передвиборчу кампанію. Для кандидата ця фінансова підтримка електорату вкрай необхідна, адже на початковому етапі вона демонструє його потенціал. Частину коштів для кампанії п. Лащик розраховує отримати з партійної скарбнички. Жінка вірить у свій успіх. Каже, що не балотувалася б, якби не розуміла, що має всі шанси перемогти, а головне — допомогти місту та громаді.
Як повідомляв «Міст», американські українки зібрали допомогу для тих, хто недоїдає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply