Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Ukraine Global Scholars запрошує на кулінарний майстер-клас

Автор:

|

Листопад 06, 2021

|

Рубрика:

Ukraine Global Scholars запрошує на кулінарний майстер-клас
Оля Геркулес

Благодійний фонд Ukraine Global School (UGS) запрошує на віртуальний захід збору коштів із Олею Геркулес, відомою у світі українською шеф-кухаркою, фуд-стилісткою й авторкою кулінарних книг, яка живе в Лондоні. Оля проведе живий майстер-клас із столиці Великої Британії, як приготувати смачні вегетаріанські голубці. Ви не можете це пропустити! Подія відбуватиметься в Zoom 20 листопада ц. р. з 11.00 до 12.30 pm за нью-йоркським часом, або з 18.00 до 19.30 — за Київським.
Інноваційні дослідження Олею кухонь Східної Європи та Кавказу захопило інтерес та уяву кулінарного світу. Вона навчалася у відомій школі їжі та вина Leiths Schoolі працювала в культових ресторанах, зокрема, в лондонському Ottolenghi Test Kitchen. Її обрали Observer Rising Star of 2015 у категорії «їжа».
Книги п. Геркулес Mamushka: Recipes from Ukraine &Eastern Europe, Summer Kitchens: Recipes & Reminiscences from Every Corner of Ukraine і Kaukasis: A Culinary Journey through Georgia, Azerbaijan & Beyond можна легко знайти на Amazon або bookshop.org.
Під час майстер-класу ви почуєте новини від керівництва UGS та приготуєте разом із відомою шеф-кухаркою чудову страву майже перед самим Днем подяки! Відтак ви зможете додати смачні голубці на свій святковий стіл. Інгредієнти й інструкції з приготування ми надішлемо зареєстрованим гостям ближче до початку заходу.
Зареєструватися можна за посиланням.
Майстер-клас безкоштовний, але вітаються пожертви на підтримку Ukraine Global Scholars. Ви можете зробити пожертви до або під час заходу за посиланням, або надіславши чеки для Ukrainian Global Scholars Foundation на адресу: 177 Huntington Ave, 17th floor, #1788, Boston, MA 02115.
Благодійний фонд Ukraine Global Scholars допомагає розумним і талановитим українським школярам вступити до найкращих світових шкіл і коледжів, зокрема, в Сполучених Штатах Америки. Фонд всебічно підтримує своїх учнів із обмеженими фінансовими можливостями під час процесу подання заявок, стажування та власної підприємницької діяльності. Усі студенти зобов’язуються повернутися до України впродовж п’яти років після випуску з коледжу та бути офіційно працевлаштованими на керівних посадах щонайменше протягом п’яти років.
Пресслужба UGS

Як повідомляв «Міст», борщ внесли в національний список культурної спадщини ЮНЕСКО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply