Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

УККА засуджує рішення ВАСУ щодо Сергія Власенка

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

УККА засуджує рішення ВАСУ щодо Сергія Власенка

Український конґресовий комітет Америки (УККА), який представляє понад 1 млн американців українського походження, рішуче засуджує рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) від 6 березня ц. р. позбавити Сергія Власенка його депутатського мандата.
Позов, який подав до ВАСУ голова Верховної Ради й депутат Партії реґіонів Володимир Рибак, є формою політичного переслідування, тому що п. Власенко є не тільки членом опозиції в Україні, а й також захисником колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Це — прозора спроба залякування, спрямована проти тих, хто перебуває в опозиції до режиму Януковича.
Постанова ВАСУ доводить вибіркове та політично вмотивоване застосування правосуддя режиму Януковича. Таким чином, режим цілковито іґнорує рекомендації нещодавнього саміту Україна-ЄС, тим самим загрожуючи стратегічно важливій меті європейської інтеґрації України. Ця інтеґрація є головним компонентом проміжних і довготермінових європейських стратегічних завдань і безпеки. Також ця інтеґрація відіграє важливу роль у трансатлантичній структурі безпеки. Тим не менш, продовження бандитської поведінки режиму Януковича підриває поставлену Україною мету — підписання найближчим часом Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
УККА закликає уряд України поважати верховенство закону, відповідати за свої міжнародні зобов’язання та негайно припинити зловживання судовою системою як засіб залякування опозиції. Уряд України повинен відновити свій шлях до демократії не тільки заради європейської безпеки, а й задля добра українського народу.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply