Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

УККА засуджує переслідування телеканалу ТВі

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

УККА засуджує переслідування телеканалу ТВі

Український конґресовий комітет Америки (УККА), представницька організація понад одного мільйона американців українського походження, глибоко занепокоєний триваючим обмеженням свободи засобів масової інформації (ЗМІ) в Україні та навмисним переслідуванням нинішнім режимом незалежного телевізійного мовлення в Україні.

За кілька минулих тижнів ТВі, останній незалежний телевізійний канал України, став об’єктом постійних залякувань, рейдів і переслідувань. Крім того, піддавшись тиску з боку сьогоднішньої влади, більшість кабельних операторів виключила канал ТВі зі списку своїх пакетів. Таке навмисне переслідування є грубою спробою запровадити інформаційну диктатуру та політичну цензуру в ЗМІ, а також демонструє антидемократичні й авторитарні тенденції теперішнього режиму. Ба більше, у світлі майбутніх парламентських виборів ці тенденції можуть серйозно загрожувати здатності держави до проведення вільних і справедливих парламентських виборів.

УККА закликає покласти край постійному переслідуванню ЗМІ України її теперішнім керівництвом. Дуже важливо, щоби незалежні ЗМІ в Україні мали дозвіл надавати об’єктивне висвітлення українських новин без загрози чи побоювання помсти або переслідування з боку влади.

Будучи американцями українського походження, ми звертаємося до уряду Сполучених Штатів Америки вжити належних заходів для захисту й просування свободи преси в Україні. УККА також закликає владу України зробити все, що в її силах, щоби ґарантувати й захищати свободу ЗМІ, особливо в останні місяці перед вирішальними парламентськими виборами, для того щоби забезпечити їх проведення на вільній і справедливій основі. Вільні ЗМІ мають вирішальне значення для доступу виборців до інформації та повинні бути захищені задля підтримання сильного й активного громадянського суспільства.

Прес-служба Українського конґресового комітету Америки

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply