Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

УККА закликав збільшити військову допомогу Україні

Автор:

|

Січень 23, 2022

|

Рубрика:

УККА закликав збільшити військову допомогу Україні
Джо Байден в Україні

Український конґресовий комітет Америки (УККА) закликав президента Байдена збільшити військову допомогу Україні та вжити додаткові заходи щодо нейтралізації аґресивної дезінформаційної кампанії Росії. «Українсько-американська спільнота сподівається на те, що ваша адміністрація продовжить публічно підтримувати зусилля України щодо євроатлантичної інтеграції, що особливо важливо, її членство в альянсі НАТО, водночас забезпечуючи Україну засобами, необхідними для захисту її територіальної цілісності та суверенітету. Збільшення військової допомоги Україні має вирішальне значення для нашого стратегічного партнера України для стримування будь-яких форм аґресивних дій Москви», — йдеться в посланні.
В УККА зазначили, що «постійні загрози українському суверенітету з боку Росії й ескалація її збройних сил на кордоні України мають бути стримані стійкими засобами».
Водночас, українці подякували американському лідеру за підтримку України, а також за нещодавню телефонну бесіду між президентами США та України, та «за взаємодію вашої адміністрації з вищими українськими чиновниками».
Діспоряни закликали Білий дім оцінити поточні потреби України та «негайно прискорити військове озброєння», а «додаткові заходи щодо нейтралізації аґресивної дезінформаційної кампанії Росії» (в т. ч. санкції) також мають бути розглянуті за допомогою потужних медіа-орієнтованих програм.
Як повідомляв «Міст», Байден може запобігти перетворенню України на Афганістан в Європі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply