Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

УККА вітає підтримку цілісності України

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

УККА вітає підтримку цілісності України

Український конґресовий комітет Америки (УККА), організація, що представляє більш ніж 1 млн американців українського походження, підтримує заяву Державного секретаря Джона Керрі щодо аґресії Росії. Нас тішить підтримка, висловлена урядом Сполучених Штатів для мужнього українського народу та його прихильності до свободи та демократії. Ми схвалюємо кроки, зроблені Сполученими Штатами, що сприяють деескалації кризи, а також наполегливі заклики до Росії відступитися та вивести свої збройні сили в місця їхньої постійної дислокації.
Ми закликаємо Сполучені Штати поглиблювати політичну, економічну та дипломатичну ізоляцію Росії, оскільки вона продовжує поводитися як ренегат і держава-аґресор. Однак каральні заходи проти Росії не можуть розглядатися як мета дій США. Питання щодо безпеки й територіальної цілісності України мусить бути вирішене та вторгнення Росії в Україну мусить бути зупинене. Усі варіанти, у тому числі тиск НАТО, повинні залишатися відкритими. Імперіалістичним амбіціям Росії та її вторгненню в Україну треба покласти край. Росія повинна відмовитися від своїх імперіалістичних амбіцій і поводитися як цивілізований член міжнародного суспільства.
УККА сподівається від США незмінної підтримки суверенітету України, її територіальної цілісності та євроатлантичних амбіцій. Ми підтверджуємо наші заклики щодо будь-якої можливої односторонньої та багатосторонньої економічної допомоги Україні, у тому числі, закликаючи Міжнародний валютний фонд (і наших європейських союзників) забезпечити український уряд необхідним фінансуванням, аби він міг розпочати реструктуризацію своїх економічних інститутів згідно з нормами країн ОЕСР. Ми підкреслюємо необхідність створення «плану Маршалла» для України.
Сполучені Штати повинні докладати якнайбільше зусиль до справи трансформації затяжних імперських амбіцій Росії в амбіції демократичної держави. З американською підтримкою територіальної цілісності України проти російської аґресії демократична незалежна Україна може бути наріжним каменем свободи в реґіоні.
Прес-служба Українського конґресового комітету Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply