Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

УККА стурбований випадками вибіркового правосуддя в Україні

Автор:

|

Липень 03, 2020

|

Рубрика:

УККА стурбований випадками вибіркового правосуддя в Україні

Український конґресовий комітет Америки (УККА) стурбований недавніми ознаками вибіркового правосуддя в Україні та засуджує спробу української влади вести політично мотивовані справи проти колишніх урядовців і лідерів громадянського суспільства України, зокрема, бажання заарештувати Петра Порошенка напередодні політизованого судового процесу. У заяві наголошується, що вибіркове політично мотивоване правосуддя може завдати непоправної шкоди іміджу України серед міжнародної спільноти.
Як зазначається у документі, в липні минулого року УККА разом із послами країн G7 нагадав Володимиру Зеленському, що закони про люстрацію, що набули чинності після Революції гідності, були зумовлені злочинами президента-втікача Януковича та його оточення. А також що люстрація була однією з вимог Євромайдану у 2013-2014 рр.
«На відміну від тієї беззаконної епохи, урядовці та громадські діячі, на яких сьогодні націлені політичні призначенці президента Зеленського, керували історичним відродженням структури національної оборони України та врятували економіку, що скорочувалася після аґресії Російської Федерації (РФ). Замість того, щоб залишити країну вразливою для подальшого військового вторгнення РФ, колишнім лідерам України вдалося переконати Сполучені Штати надати Україні летальне оборонне озброєння та відродити як українські збройні сили, так і значну вітчизняну військову промисловість», — зазначили у УККА. На думку авторів заяви, українське керівництво має утримуватися від будь-яких спроб політизувати верховенство права.
Як повідомляв «Міст», Зе-влада інкримінує Петру Порошенку ще один «злочин».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply