Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

УККА спостерігала за виборами

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

УККА спостерігала за виборами
У центра — Тамара Галло-Олексій

У центра — Тамара Галло-Олексій

Український конґресовий комітет Америки (УККА) — організація, яка має тривалий досвід спостереження за виборами в Україні починаючи з 1991 року. Місія міжнародних спостерігачів на виборах від УККА, котра проводила спостереження на дочасних виборах до Верховної Ради України (ВРУ) в Дніпропетровській, Харківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Закарпатській, Запорізькій і Житомирській областях, а також у закордонних виборчих дільницях у США й Ірландії, підтверджує, що позачергові вибори 26 жовтня ц. р. не суперечили міжнародним стандартам вільних і справедливих виборів та відображають волю українського народу.
Попередні висновки УККА ґрунтуються як на спостереженні за перебігом передвиборної кампанії, так і на спостереженні безпосередньо у день виборів. Довготермінові спостерігачі від УККА не бачили випадків застосування та використання адміністративного ресурсу й підтверджують, що всі кандидати та політичні партії мали вільний доступ до засобів масової інформації, на відміну від попередніх парламентських виборів 2012 року.
УККА хоче відзначити зусилля Центральної виборчої комісії, спрямовані на забезпечення права кожного українця голосувати. Ми розуміємо, що через війну на сході країни та намагання проросійських терористів зірвати парламентські вибори в Донецькій і Луганській областях близько 10 % українців були позбавлені права голосу в цих реґіонах України.
УККА сподівається, що новообрані депутати Верховної Ради України якнайшвидше створять коаліцію й оберуть уряд для проведення необхідних реформ, спрямованих на подолання корупції та стабілізацію ситуації в країні, що сприятиме руху України до Євроатлантичної спільноти.
УККА хотів би сердечно подякувати усім нашим спостерігачам, котрі витратили час і кошти, щоб узяти участь у цій міжнародній спостережній місії за виборами до ВРУ. Їхня самовіддана праця й прихильність до України задля її демократичного розвитку є неоціненними та заслуговують на щиру повагу.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply