Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

УККА схвалює запровадження нових санкцій проти РФ

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

УККА схвалює запровадження нових санкцій проти РФ

УККА

Український конґресовий комітет Америки (УККА), організація, що представляє інтереси більш як 1 млн. американців українського походження, схвалює рішення уряду Сполучених Штатів запровадити додаткові, жорсткіші, санкції проти Росії за її постійну підтримку терористичної діяльності в Україні.
Санкції США, застосовані 16 липня проти РФ за її роль у нинішньому конфлікті в Україні, спрямовані на великі банки, енергетичні компанії, а також на значну частину оборонної промисловості. Санкції були також накладені на чотирьох російських урядовців, у тому числі на помічника Путіна та високопосадовців із ФСБ РФ. Нові заходи розширюють попередні штрафи, накладені на Росію з Сполученими Штатами.
Крім того УККА схвалює заяву ЄС про розгляд питання щодо введення жорсткіших санкції проти Росії та закликає уряд США забезпечити ґлобальне лідерство й тісну співпрацю з європейськими союзниками та заохочувати їх скоординувати свої санкції із тими, що їх запровадили США.
Тільки завдяки скоординованим зусиллям Захід може застосувати серйозні покарання для Росії за те, що вона грубо порушила міжнародне право, незаконно втрутившись і захопивши Крим, і за постійну дестабілізацію ситуації в Україні шляхом підтримки проросійських терористів у східних реґіонах країни. Ці санкції — чіткий сиґнал із боку Заходу до РФ, що порушення міжнародного права призводить до серйозних наслідків.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply