Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

УККА продовжує свою важливу роботу

Автор:

|

Грудень 18, 2020

|

Рубрика:

УККА продовжує свою важливу роботу

Під час пандемії з’ясувалося, що технології й Інтернет мають важливе значення для щоденного життя нашої громади. Впродовж цього безпрецедентного року Український конґресовий комітет Америки (УККА) організував різні віртуальні вшанування, починаючи з 30-ї річниці Революції на граніті, 29-ї річниці оновленої Незалежности України та до історичного святкування 80-річчя УККА. Зі самого початку Комітет ділився отриманою з надійних джерел інформацію — важливими життєвими новинами про здоров’я та поточні зміни громадських заходів. З часом УККА став місцем, де можна було відволіктися різноманітними віртуальними цікавими й освітніми програмами. Водночас Комітет розвивав альтернативні способи залучення громади до спілкування, освіти та відстоювання інтересів України. Прагнучи привернути увагу до питань, важливих для українсько-американської громади, УККА продовжував проводити численні конференції в прямому ефірі; надсилати заяви, пресові повідомлення, щомісячні бюлетені та видавати науковий часопис The Ukrainian Quarterly.
2020-й також був важливим роком виборів, як у США, так і в Україні. У США УККА та його Вашинґтонське бюро — Українська національна інформаційна служба (УНІС) — заохочували українсько-американську громаду до участі у виборах, аби показати обраним чиновникам важливість постійної двопартійної підтримки України. В США УККА також звернувся до обох кандидатів у президенти зі закликом висловити думку своєї передвиборчої кампанії щодо взаємин між Україною та Сполученими Штатами. А в Україні допомагав домогтися підвищити прозорість виборчого процесу. Навіть у ці непевні часи під час пандемії Covid-19 УККА зміг провести 25 жовтня невелику, але ефективну місію спостереження за місцевими виборами.
Український конґресовий комітет Америки продовжує свою важливу роботу в ці безпрецедентні часи, ми сподіваємося, що зможемо розраховувати на вашу підтримку. УККА потребує вашої допомоги. Ваша щедра фінансова пожертва, звільнена від оподаткування, позитивно підтримає нашу громаду на багато років і забезпечить, щоб 2021-го УККА й надалі продовжував відстоювати ваші інтереси, створювати спадщину нашої громади, виховувати майбутнє покоління та поширювати правду про Україну.
Як повідомляв «Міст», УККА стурбований випадками вибіркового правосуддя в Україні.
Пресслужба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply