Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

УІА відзначив 70-річний ювілей

Автор:

|

Травень 15, 2018

|

Рубрика:

УІА відзначив 70-річний ювілей

Український інститут Америки в Нью-Йорку відзначив 70-у річницю своєї діяльності. «У приміщенні Українського інституту Америки (УІА) відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці від заснування цієї інституції, до підготовки та участі у яких, на запрошення організаторів, долучилося Генеральне консульство України в Нью-Йорку», — повідомили українські дипломати.
До української культурної установи завітали представники ділових, наукових, мистецьких кіл США, здебільшого українського походження, представники нью-йоркського дипломатичного корпусу й інші численні гості.
Під час заходу Деніел Свістел, президент УІА, зачитав отримане напередодні святкувань привітання Марини Порошенко, дружини Президента України, з нагоди 70-річчя інституту, а також від Білла де Блазіо, мера Нью-Йорка. Крім цього, у ході урочистого вечора пролунало привітання й від Володимира Єльченка, Постійного представника України при Організації Об’єднаних Націй, та Посольства України в США.
Український інститут Америки — культурна установа українців у США, заснована 1948-го українським винахідником, бізнесменом і філантропом Володимиром Джусом. Із 1955 року інститут розташувався в придбаному ним у Нью-Йорку палаці Августа й Анни ван Горн Стайвезент, який належить до національних історичних пам’яток США.
УІА є осередком збереження творів української культури (мистецтва, літератури, музики, народної творчості), допомоги студіюючій молоді й українцям, котрі оселяються в США, зокрема винахідникам. Інститут розбудовує зв’язки з культурними колами американського світу, влаштовує мистецькі виставки, наукові з’їзди, концерти, літературні вечори, доповіді, товариські зустрічі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply