Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

УФКС відкрила нову філію в Північній Кароліні

Автор:

|

Жовтень 09, 2019

|

Рубрика:

УФКС відкрила нову філію в Північній Кароліні
Рада директорів УФКС, управлінці, представники УККА, Торгової палати Метьюза, чиновники з міста Метьюз, а також церковні лідери та представники місцевої громади

Українська федеральна кредитна спілка (УФКС) 26 вересня ц. р. провела урочисте відкриття своєї нової філії в місті Метьюз, неподалік від центру міста Шарлотт (штат Північна Кароліна). Захід розпочався з проголошення Клятви вірності, після чого диякон Павло Боришкевич із церкви Good News Church прочитав молитву. Василь Корнило, президент та голова правління УФКС, та Олег Лебедько, генеральний директор, виступили з вітальним словом. Пол Ф. Бейлі, міський голова Метьюз, привітав присутніх із відкриттям кредитної спілки у цій місцевості. В урочистому відкритті української фінансової установи також узяв участь Андрій Футей, президент Українськoгo конґресoвoгo комітету Америки (УККА).
Генеральний директор Олег Лебедько заявив: «Урочисте відкриття філії в Шарлотті — це нова стoрiнка в 65-річній історії нашої кредитної спілки. Шарлотт зростає, як і наша спілка, і ми раді служити місцевій громаді». А Андрій Футей додав: «Кредитні спілки відіграють вирішальну роль у підтримці українських громад та організацій, в т. ч. нових імміґрантів зі Східної Європи, котрі зараз населяють такі міста, як Шарлотт».
УФКС заснували 1953 року українські американці в Рочестері (штат Нью-Йорк). Установа надає послуги українською й англійською мовами для задоволення потреб понад 21 тис. членів. У кредитній спілці діють 12 філій, активи яких перевищують 260 млн USD, що надають послуги в повному обсязі по всій країні. В УФКС працюють понад 80 осіб. Відділення розташовані в штатах Нью-Йорк, Массачусетс, Огайо, Північна Кароліна, Каліфорнія, Ореґон та Вашинґтон.
Адреса нової філії УФКС: 1730 Matthews Township Pkwy, Suite E, Matthews, NC 28105.
Олесь Оришкевич, Тетяна Зборовська, фото Любові Абрамової

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply