Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Центральному парку Нью-Йорка пройшов забіг у вишиванках

Автор:

|

Серпень 29, 2019

|

Рубрика:

У Центральному парку Нью-Йорка пройшов забіг у вишиванках
Учасники забігу

Понад 150 учасників 25 серпня взяли участь у традиційному забігу у вишиванках у головному парку Нью-Йорка, щоби продемонструвати красу української культури та традицій і зібрати кошти на візок для спортсмена Сергія Амелька. «Головна мета заходу — це пропагування здорового й активного способу життя та збереження багатої української культури і традицій, пов’язаних із вишиванкою», — розповіли організатори заходу.
За їхніми словами, подія була не змагальною, а скоріше розважальною для проведення якісного сімейного дозвілля. «Для нас це важливо, бо ми показуємо, що у Нью-Йорку і в Америці є багато українців, котрі переживають за Україну, моляться весь час, аби в Україні був мир, було щастя. Ми душею — з Україною», — розповіла Люся Дзьоба, учасниця заходу.
Забіг у вишиванках є доброчинним. Учасники сплачували п’ять доларів за участь, купуючи квиток заздалегідь або десять безпосередньо — на початку події. Крім цього, збирали й благодійні внески. «Зібрані кошти підуть на допомогу Сергію Амельку, котрий потребує нашої допомоги у придбанні спортивного інвалідного візка», — пояснили організатори.
Загалом учасники пробігли понад 3 км і пройшли ще півтора за спеціально узгодженим маршрутом у Центральному парку на Мангеттені. «Забіг у Вишиванках-2019» у Нью-Йорку організував біговий клуб Нью-Йорка й Український інститут Америки. Напередодні забіг у вишиванках відбувся й у Вашинґтоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply