Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

У США почне працювати четверте консульство України

Автор:

|

Квітень 02, 2021

|

Рубрика:

У США почне працювати четверте консульство України
Володимир Єльченко

Україна має намір відкрити впродовж 2021 року генеральне консульство в Г’юстоні (штат Техас). Про це український дипломат Володимир Єльченко. «Ми продовжуємо розширювати нашу присутність у Сполучених Штатах, щоб бути ближче і більше займатися потребами наших громадян і підприємств. Цього року відкриємо нове генеральне консульство в Г’юстоні. Це мало статися торік, але, на жаль, в результаті пандемії були змушені були відкласти це», — зазначив він.
Крім цього, розповів, що минулого року Україні вдалося збільшити експорт товарів до Сполучених Штатів, який досяг майже 1 млрд USD. Також зріс експорт послуг України на 7,8 % і досяг 1,39 млрд USD. За словами п. Єльченко, зростаючий експорт послуг демонструє зміни в структурі української економіки. «Ми стаємо більш зосередженими на високотехнологічних ІТ і телекомунікаційних технологіях, які сьогодні становлять основну частку нашого експорту до Сполучених Штатів. Загальний експорт українських ІТ виріс на 20 % 2020-го з подальшими багатообіцяючими очікуваннями на цей рік», — додав він.
Дипломат наголосив, що в тісному контакті з новою американською адміністрацією Посольство України працює над додатковими кроками у всіх сферах американсько-українських двосторонніх відносин. «Серед інших пріоритетів особливу увагу буде приділено новим економічним можливостям і подальшому поліпшенню бізнес-клімату в Україні. Я впевнений, що наші спільні зусилля збільшать двосторонню торгівлю», — поділився він.
Як повідомляв «Міст», у РФ напали на працівника консульства України.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply