Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

У Сомерсеті звучала «Коляда для Христа»

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

У Сомерсеті звучала «Коляда для Христа»

Вертеп у виконанні парафіян церкви св. Трійці в Нью-Йорку

В Українському культурному центрі у Сомерсеті (штат Нью-Джерзі), що належить Українській православній церкві США, 3 лютого відбулося велике святкове дійство «Коляда для Христа». Свято відкрив молитвою Архієпископ Даниїл. Були присутні митрополит Антоній і численні священики. На сцені виступили учні Школи українознавства про церкві св. Андрія Первозванного у Савт-Бавнд-Бруку з композицією «Різдвяна коляда», яку підготували з дітьми вчителі Оксана Наливайко та Наталя Мороз. Співали Вероніка Наливайко і Кароліна Кайтан, пісню «Ой, яка файна та дівчина» виконала Катря Івасюк. Діти передали для сиротинцю в Україні гроші, які зібрали їхні батьки.

Митрополит Антоній вручає грамоту подяки

Учасники святкового дійства

Владики Антоній і Даниїл та гості з Джамайки

Співав хор семінаристів із Семінарії св. Софії, а Школа при парафії св. Трійці в Нью-Йорку показала композицію «З колядою йдемо». Дитячий хор дзвоників з Української католицької школи при церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Перт-Амбой виконав три колядки з дзвониками. Парафіяни церкви св. Апостола Андрія Первозванного з Джамайки (штат Нью-Йорк) привезли окремий концерт румунською й англійською мовами під музичний супровід на панфулі Катерини Протеси. Панфул, або най, або флейта пана — молдавський, румунський і український духовий дерев’яний музичний інструмент, багатоствольна флейта.

Катерина Протеса грала на панфулі

Завершив виступи театралізований вертеп, який показали парафіяни церкви св. Трійці під керуванням о. Тодора Мазура і Наталі Максимишин. Вели програму о. Василь Пасакас і Олена Дорожинська-Гошовська.
Владики Антоній і Даниїл вручили колективам-учасникам подячні грамоти, а дітям — іконки. Учасники вечора привітали владику Антонія зі 70-річчям і п’ятиріччям висвячення на митрополита. На його честь разом із присутніми співав Григорій Бобул. Така святкова зустріч відбулася в Сомерсеті уже вчетверте.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply