Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

У Савт-Рівері молилися за Україну

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

У Савт-Рівері молилися за Україну

Виступ дитячого хору

Українська євангельська церква «Благодать» у Савт-Рівері (штат Нью-Джерзі) 25 серпня провела Український фестиваль, присвячений Дню Незалежності України. На великому зеленому полі встановили сцену, створили майданчик для дитячих розваг, діяли численні інформаційні столи ряду організацій, серед яких був стіл Українського народного союзу (УНС). Марійка Дрич і Святослава Качарай знайомили учасників свята з діяльністю та продуктами УНС, а також провели лотерею, у якій виграла Жанна Легка. Марійка Дрич вручила пасторові Вікторові Марачу від УНС грошовий дарунок.
На свято прибули численні гості з Нью-Джерзі, Масачусетсу, Пенсільванії, інших штатів. Ґеорґій Дурґлішвілі, Ричард Марданов та Іраклій Ґудавадзе представляли Грузію, Тамара Гладун — Молдову. Було зачитано Акт проголошення Незалежності України від 24 серпня 1991 року. Ведучі свята Марія Козак і Петрик Левчик представляли на сцені численних учасників мистецької програми. Виступали молодіжні гурти та хори.
Зворушливим був виступ дитячого хору (керівники — Наталя Марач і Ліана Близнюк) зі солістами Веронікою Мигович та Андрієм Легким. Співав також хор наймолодших учасників фестивалю. Гість із Філадельфії Володимир Яремчук заспівав «Пісню нашого серця» та розповів про роль пісні в житті українського народу. Тріо Вадим Василишин, Даниїл Мосійчук і Віктор Степчук співали українських пісень. Театралізоване дійство «Кімнати мого серця» підготувала і показала на сцені Олена Близнюк.
На завершення молитву за Україну виголосив Олег Папірник. Жіноцтво приготувало великий і безкоштовний святковий обід.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply