Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У Сан-Дієґо зібрали кошти для ветеранів

Автор:

|

Вересень 16, 2021

|

Рубрика:

У Сан-Дієґо зібрали кошти для ветеранів
Орися Баруа

У місті Сан-Дієґо (штат Каліфорнія) провели щорічний український фестиваль, на якому зібрали кошти для українських воїнів. Після коронавірусної перерви на фестивалі виступили танцювальні та співочі колективи з Лос-Анджелеса та Сан-Дієґо. «Тут 37 різних культур мають свої хатинки. Через ці фестивалі ми знайомимо американців із тим, що є Україна», — зазначила Мирослава Штефаняк, відвідувачка фестивалю.
На ньому можна було скуштувати українську їжу, приготовану волонтерами. «Ковбаса, буряковий салат, салат зі свіжої капусти, малосольні огірочки і чорний хліб», — назвала волонтерка Орися Баруа асортимент смаколиків, запропонованих відвідувачам заходу.
Після фестивалю за організації благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine відбувся благодійний аукціон, на якому зібрали понад 8 тис. USD для поранених ветеранів російсько-української війни. Найдорожчим лотом стали боксерські рукавички з підписом українського боксера та політика Віталія Кличка, які придбали за 1,5 тис. USD. Загалом українські заходи в Сан-Дієґо відвідали близько 300 людей.
Як повідомляв «Міст», американська діаспора зібралася на український фестиваль в Чикаґо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply