Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

У Сан-Антоніо презентували етнокалендар

Автор:

|

Листопад 18, 2021

|

Рубрика:

У Сан-Антоніо презентували етнокалендар

У м. Сан-Антоніо (штат Техас) 14 листопада провели офіційну презентацію освітнього етнокалендаря на 2022 рік «Українська спадщина». У підтримку заходу також експонували виставку українсько-американського проєкту «Батьківська Хата. Homestead». Про це повідомила Олена Браво, авторка проєкту.
Інавгураційний випуск діаспорянського етнокалендаря вперше був представлений увазі спільноти в серпні 2020-го. Він став надзвичайно відомим, набувши великого резонансу як в теле- та медіа новинах, так і з-поміж української діаспори всього світу.
Цього року в проєкті представили ще більше розмаїття народного одягу з різних областей Україні, виняткові строї, головні убори та натільні прикраси. До прикладу, представлений стрій свашки з Волині, з унікальним головним убором, який дуже рідко трапляється серед приватних колекцій і музейних експонатів.
«Мета календаря — популяризація української культури, через правильно зібраний і представлений для глядача комплект автентичного вбрання з відповідного реґіону та періоду. Наша місія популяризувати українську культуру, поширити знання про Україну в усьому світі. Будучи діаспорною організацією, ми маємо більше можливостей, щоб донести інформацію про українську традицію і також розширити авдиторію серед американців, європейців та інших народів!», — наголосила п. Олена.
Команда проєкту: Олена Браво, Олена Ґарсія, Олена Христюк, Наталія Стурджілл, Вікторія Ландблейд, Євгенія Трофимова, Ірина Ортеґа-Климук, Іванна Мартінес і Світлана Задоровська.
Як повідомляв «Міст», у липні ц. р. в Сан-Антоніо презентували етнокалендар із автентичними українськими вишиванками.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply