Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

У Пенсільванії відбувся традиційний український фестиваль

Автор:

|

Червень 05, 2019

|

Рубрика:

У Пенсільванії відбувся традиційний український фестиваль
Фестиваль відкрили танцями

На території сімейного дозвілля «Михайлівка», що належить парафіяльній громаді церкви Святого Архістратига Михаїла, що в місті Дженкінтавні неподалік від Філадельфії, минулими вихідними відбувся традиційний щорічний український фестиваль. Вже за новою, введеною торік традицією, він тривав упродовж трьох днів — з п’ятниці по неділю.
Сам фестиваль ділиться на дві частини. Удень гості мають змогу насолодитися концертом, відвідати торгівельне містечко, де представлені різноманітні українські товари та послуги. А ввечері під звуки живої музики покружляти в танці, підкріпити сили, до речі, як і вдень, смачними українськими стравами з пивом, тим паче, що смачна михайлівська кухня славиться поміж усіма фестивалями.


Тарас Чубай

Родзинкою цього фестивалю завжди є спеціальний гість із України. Цього року це був народний артист Тарас Чубай. Він прилетів до США в суботу й упродовж цього дня виступив двічі — вдень у концертній програмі на фестивальній сцені, а ввечері — під час музичної забави на танцювальному майданчику. Обидва виступи гості фестивалю сприймали з теплом і захопленням.


У наметі компанії Meest

У фестивалі взяла участь й компанія Meest. Її намет викликав особливе зацікавлення відвідувачів, адже компанія демонструвала своє оновлене обличчя після ребрендингу. Представники компанії Meest рекламували її послуги, активно дарували гостям фестивалю сувеніри разом із примірниками тижневика «Міст», а також провели безкоштовний розіграш цінних призів.


Тоня Вовк

У підсумку володарем головного призу — відеокамери GoPro — стала Анна Андрієцька, стереонавушників — Віталій Юрійчин, а музичної колонки — Олександра Яніс. Цікаво, що вечору сприяла фортуна й представникам самої компанії Meest — в аналогічному розіграші цінних призів, який проводила страхова агенція Tadas Brusokas Inc., їм поталанило виграти кавоварку та телевізор.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply