Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Пенсільванії активно допомагають Україні

Автор:

|

Листопад 26, 2022

|

Рубрика:

У Пенсільванії активно допомагають Україні
Метт Картрайт

Сила української нації — в єдності. У кожного свій фронт: мужні, вправні, сміливі захищають Батьківщину зі зброєю в руках, а волонтери дбають про допомогу найкращим синам України.
У США відома активна підтримка нашої держави з боку Метта Картрайта, представника Демократичної партії в Конґресі від штату Пенсільванія, члена Групи дружби з Україною та комітету з питань асигнувань, що визначає рівень витрат на економічну та військову допомогу Україні. Зустрічаючись із Меттом Картрайтом, завжди зауважуєш його тепле ставлення до українців і глибоку повагу. Він щиро підтримав і подякував нам, коли ми зустрілись у час злочинного російського вторгнення в Україну. Його підтримка була адресована всім українцям, які самовіддано боронять свободу рідної землі. У відповідь ми вдячно визнавали велику допомогу США Україні.
Палким приятелем України також ж є демократ Джеррі Нотаріанні, комісар округу Лекаванна в штаті Пенсільванія. Вражає його відкритість і доброзичливість. Джеррі Нотаріанні підтримує українців в їхній героїчній боротьбі проти ворога, він небайдужий до потреби доброчинної допомоги Україні, транспортування на наше прохання до штату Нью-Джерзі для відправки в Україну вагомих гуманітарних вантажів із Скрентона та Данмора.
«На допомогу українським військовим на нульовій лінії оборони від ворога більш ніж $20 тис. пожертвували мешканці Лекаванни. Скрентонці та данморці також відразу відгукнулися на щире звернення Олени Шевчук допомогти. — Одну частину цієї суми складає вартість ліків, пересланих нами в Україну, а іншу частину — кошти, відправлені нами Благодійному фондові «Свою Україну любіть» у Полтаві на придбання бронежилетів, шоломів, сонячних батарей, автомобілів для оборонців України».
Щодня кожен українець живе з думкою про Перемогу, й як важливо нам, українцям, відчувати, що в боротьбі проти російських окупантів ми разом із нашими друзями. Як представниця 64-го відділу Округи Нью-Йорк Союзу українок Америки щиро дякую усім американцям, хто нас підтримує у Скрентоні та Данморі. Ця допомога необхідна та важлива!
Як повідомляв «Міст», у Пенсільванії відбувся традиційний український фестиваль.

Валентина Шемчук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply