Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Пассейку шанували пам’ять Великого Українця Тараса Шевченка

Автор:

|

Квітень 03, 2019

|

Рубрика:

У Пассейку шанували пам’ять Великого Українця Тараса Шевченка


«Рідна школа»

Уже впродовж десяти років учні та педагогічний колектив школи українознавства «Рідна школа», що в м. Пассейк (штат Нью-Джерзі) організовують у березні святковий захід для української громади міста, присвячений Тарасу Шевченку. Ось і цього року з нагоди 205-ї річниці від дня народження великого поета України, її славетного сина, знову святкова зала школи була переповнена вщент.
З привітальним словом до присутніх звернулася Марія Дупляк, голова відділу УККА. Продовжила свято літературно-музична програма, яку підготували учні, вчителі та батьки під орудою Оксани Стефак та Алли Стахів, музичних керівників «Рідної школи». Діти разом із батьками підготували інсценізації з життя та про життя Кобзаря, щирого патріота та видатного борця, згадали найцікавіші періоди його життя та творчості. Все супроводжувалося емоційним і натхненим читанням віршів і ліричними піснями «Зацвіла в долині», «Садок вишневий коло хати», «Бандуристе, орле сизий», «Думи, мої, думи» й інших у виконанні учнів від садочку до 11-го класу. Вчителі виконали славнозвісний «Реве та стогне Дніпр широкий», під час якого присутні в залі стоячи вшанували пам’ять Великого Українця.
По завершенні концерту Тетяна Федак, директор «Рідної школи», звернулася зі словами вдячності до учасників свята. Всі присутні разом заспівали «Заповіт» Т. Г. Шевченка.

Оля Янчак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply