Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

У Нью-Йорку нагородили українського «Ілона Маска»

Автор:

|

Березень 25, 2021

|

Рубрика:

У Нью-Йорку нагородили українського «Ілона Маска»
Любомир Романків

Провідний вчений, дослідник і винахідник українського походження, а також громадський діяч Любомир Романків отримав Орден Князя Ярослава Мудрого, присвоєний йому указом Президента України за видатні заслуги. Урочиста церемонія нагородження відбулася у приміщенні Генерального консульства України в Нью-Йорку. «Любомира Романківа називають українським Ілоном Маском, адже саме завдяки його винаходам ми завдячуємо появі персонального комп’ютера, Інтернету, сонячних батарей та інших речей, якими ми звикли користуватися сьогодні щодня. Він відкрив світові нову цифрову епоху», — зауважили у в українському дипломатичному відомстві.
Внесок д-ра Романківа у світову науку давно визнали в усьому світі. На сьогодні він є одним із двох українців, чиї імена внесені до Зали слави США. Разом із ним у цьому переліку значиться ще Ігор Сікорський.
Любомир Романків є володарем видатної нагороди з дослідження Електрохімічної спільноти, нагороди AESF за досягнення в науці, Меморіальної премії IEEE Моріса Лібмана, Медалі Вітторіо де Нора від Електрохімічного товариства, а також Золотої медалі Перкіна від Спільноти хімічної індустрії. Винаходи д-ра Романківа вивчають у найбільших університетах США, Великої Британії, Німеччини, Швейцарії, Італії, Росії, Швеції, Данії, Польщі, Японії, Кореї, Тайваню, Сінґапуру й України.
Любомир Романків також є дійсним членом Академії інженерних наук ІВМ та Академії інженерних наук України, членом Наукового товариства ім. Шевченка. Крім цього, як громадський діяч є членом президії Світового конґресу українців (СКУ), головою Комітету української молоді при СКУ, організатором і головою студентських товариств в Едмонтоні та Бостоні.
Як повідомляв «Міст», Ілон Маск створить нове місто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply