Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У Нью-Йорку надали допомогу дітям героїв

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

У Нью-Йорку надали допомогу дітям героїв

Організація оборони чотирьох свобод України (ООЧСУ), яка діє у Нью-Йорку, надала доброчинну допомогу дітям військових, котрі загинули в російсько-українські війні. «Цією акцією ми хотіли продемонструвати підтримку Україні в ці важкі для неї часи. Особливо дітям, котрі в ході російсько-української війни втратили своїх батьків і потребують нашої уваги та підтримки», — зазначили в діаспорі.
Організатори розповіли, що кошти для допомоги були зібрані на щорічному різдвяному вертепі. Вони придбали ноутбуки, конструктори «лего» й електронний планшет на загальну суму 3,5 тис. USD і передали подарунки 15 дітям в Україні. «Ці діти, а з ними і Україна, зазнали непоправної втрати, які має цінувати і пам’ятати кожен українець, де б він не був», — пояснили в організації.
Благодійна акція стала можливою завдяки зусиллям української громади Нью-Йорка та Нью-Джерзі, активістів в Україні (у містах Сквира, Малин та Житомир), а також Міністерства оборони України. В ООЧСУ висловили подяку керівникові «Вертепу» Марії Венгер, його організатору Богдану Гаврилюку, а також волонтерам Олександру Щуліпенку та Людмилі Іллючок за роздавання допомоги на місцях.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply