Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Коннектикуті переглянули кінострічку «Рейд. Сила нескорених»

Автор:

|

Жовтень 11, 2020

|

Рубрика:

У Коннектикуті переглянули кінострічку «Рейд. Сила нескорених»
Учасники перегляду

У м. Бриджпорт (штат Коннектикут) відбувся перший благодійний кіноперегляд стрічки «Рейд. Сила нескорених», який організувала по містах Америки фонд Revived Soldiers Ukraine. Захід провели за підтримки Союзу українок Америки у Стемфорті за Свято-Троїцького храму Української православної церкви Бриджпорту.
У ньому також узяли участь гості з України — Євген Турчак, Євген Терехов і Руслан Корольов, ветерани теперішньої російсько-української війни. В обговорені стрічки згадали події літа 2014 року, коли вони в числі перших стали на захист України, про втрати друзів і побратимів, про страшні поранення, які війна принесла разом із розрухою. Стрічка «Рейд. Сила нескорених», або просто «Рейд» — український документальний телевізійний фільм, знятий «Військовим телебаченням України» в співпраці з кінокомпанією Film.ua, розповідає про ці події наприкінці серпня — початку вересня 2014-го, коли українські десантники на сході України за 24 дні здійснили 400-кілометровий бойовий марш у запіллі терористичних організацій для тотальної ізоляції зони конфлікту та зупинення їхнього військового забезпечення з боку Російської Федерації.
З вітальними словами виступили о. Олександр Двінятін, настоятель храму, та Марія Николюк, голова 73-го відділу Союзу українок Америки, котра вручила грошовий внесок на медичне обладнання для поранених воїнів. Провели цікавий аукціон хустини Самчиківського розпису, за яку врешті заплатили $210. А загалом під час заходу на потреби поранених воїнів і реабілітаційний центр Next Step Ukraine зібрали $5,000 USD.
Анатолій Крук, Тетяна Носал і дружня команда фонду Revived Soldiers Ukraine подякували всім небайдужим за їхню допомогу. Захід завершили солодким столом і повстанськими піснями.

Володимир Демчишин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply