Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

У Йонкерсі відбувся 34-й Український фестиваль

Автор:

|

Червень 19, 2019

|

Рубрика:

У Йонкерсі відбувся 34-й Український фестиваль
Дівчата з ансамблю «Барвінок» (середня група) біля намету компанії Meest

У м. Йонкерс (штат Нью-Йорк) 14-16 червня відбувся Український фестиваль, організований Українською католицькою церквою Святого архістратига Михаїла та Спілкою української молоді. До проведення свята долучилися Український конґресовий комітет Америки, Федеральна кредитна спілка «СУМА Йонкерс», а також компанія Meest. Заснований 1986-го, щорічний Фестиваль української спадщини в Йонкерсі пропагує українську культуру та мистецтво, гуртує довкола себе українців і водночас знайомить американське суспільство з традиціями України.
Цього року в церемонії відкриття взяли участь поважні гості: Еліот Енґель, конґресмен від штату Нью-Йорк, голова комітету Палати представників у закордонних справах; Майк Спано, мер м. Йонкерс; представники місцевих законодавчої, виконавчої та судової влади, українці-ветерани США й інші запрошені. З нагоди проведення фестивалю мер Йонкерса, а також голова міської ради видали відповідні прокламації, які були урочисто виголошені ними в ході церемонії. Місцеву громаду поздоровив із проведенням фестивалю Олексій Голубов, генеральний консул України в Нью-Йорку.
Торік фестиваль у Йонкерсі зазнав певного оновлення — організатори на все подвір’я натягують велике шатро, яке накриває і сцену, і глядацьку залу, і частину стійок для їжі. Новація відразу сподобалася всім, бо захищає і від спеки, і від дощу, залежно від погоди й, мабуть, сприяла також і тому, що цього року на фестивалі було особливо людно. Увагу відвідувачів привертала як різноманітна концертна програма, для участі в якій приїхали різноманітні мистецькі колективи зі сусідніх штатів, так і смачна українська кухня.

Роман Волицький (у центрі) і Тарас Антошевський (праворуч)
одержали призи, які їм вручив менеджер Юрій Вовк

Також особливу увагу привертав й оновлений намет компанії Meest. Її представники рекламували послуги компанії, активно дарували гостям сувеніри разом із примірниками тижневика «Міст», а також провели безкоштовний розіграш цінних призів. У підсумку володарем головного призу відеокамери GoPro став Роман Волицький, представник волонтерського руху «Україна понад усе» у США, який допомагає українським бійцям, котрі воюють на сході України. Роман живе у Сіракузах і нещодавно повернувся з чергової поїздки до України, яка тривала впродовж квітня-травня й мала на меті доправляння необхідної допомоги для наших воїнів і поранених на війні з московськими окупантами. Цікаво, що другий приз — фотокамера Nikon — дісталася представнику з України Тарасові Антошевському, історику та публіцисту, директорові Релігійно-інформаційної служби України. Володарем третього призу, годинника Fitbit, став Любомир Середяк.
Під час фестивалю представники компанії Meest також рекламували проведення акції з нагоди її 30-річчя на оновленому сайті компанії. У рамках цієї акції відбувається розіграш цінних призів і зараз розігрується годинник Apple. Участь у його розіграші безкоштовно можуть узяти всі охочі за посиланням us.meest.com/promo

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply