Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

У Флориді святкували Незалежність

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

У Флориді святкували Незалежність

Українсько-американські ветерани під командою Ігоря Гроня (перший ліворуч)

Українська громада в південнозахідній частині Флориди гідно відзначила 27-му річницю Незалежності України. 24 серпня о восьмій годині ранку перед міською радою Норт-Порту американські ветерани морського флоту вивісили американський прапор, а українсько-американські ветерани — український.
Американський та український гімни відспівали всі присутні. Лінда Єйтс, віце-мер Норт-Порту, у присутності мера Ванесси Карусоне та членів міської ради Джіл Лук і Крістофера Генкса прочитала «Прокламацію відзначення українського Дня Незалежності 24 серпня 2018 року».
Подяку від Громадського комітету склала Леся Попель, голова 56-го відділу Союзу українок Америки, і запросила всіх присутніх на сніданок в Українському релігійному та культурному осередку ім. св. Андрія, щоб у товариській атмосфері відзначити цей важливий день у житті української громади. На сніданок в Осередку прийшло чимало гостей з різних українських церковних громад, аби разом відсвяткувати цей величавий день.
Щира подяка усім членам Громадського комітету, особливо Дарії й Євгенові Томашоским, Ненсі Возній, Лесі Попель, Ліді Бойко і Богданові Боднарукові за успішний проведення свята.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply