Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

У Флориді на День Землі згадали про Чорнобиль

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

У Флориді на День Землі згадали про Чорнобиль

Леся Попель, Богдан Боднарук, Неля Лехман, Віра Боднарук, Мирося Футей, Іванка Олесницька та суддя Богдан Футей

Члени Громадського комітету південно-західної Флориди взяли участь у відзначенні Дня Землі, яке відбулося 21 квітня ц. р. в Oscar Scherer State Park в Оспрі (штат Флорида). Це була нагода ще раз розказати американцям про Чорнобильську катастрофу в Україні, яка сталася 26 квітня 1986-го. Для цього вони організували спеціальну виставку. На столі, над яким розмістили напис Chornobyl Nuclear Disaster, були розкладені книжки, летючки, жетони й інші матеріали про Чорнобильське лихо, а також інформація про Україну та сучасну війну з Росією на Донбасі.
Виставку книжок та інформаційні летючки про Чорнобиль та Україну підготували Неля Лехман і Віра Боднарук за допомогою Богдана Боднарука, котрі вже понад десять років беруть участь у Днях Землі на Флориді. Допомагали розповідати про Чорнобильську аварію й її наслідки, а також про сучасну ситуацію в Україні, членкині 56-го відділу Союзу українок Америки Леся Попель (голова), Іванка Олесницька, Оксана Лев, Таня Сілецька, Мирося Футей і суддя Богдан Футей.
Погода була гарна, сонячна і це додавало настрою на День Землі. Крім отримання інформації про довкілля, родини з дітьми мали нагоду відчути красу природи в парку штату, почути фольклорну американську музику. Тут можна було також купатися в озері або їздити на каяках.
29 квітня українська громада в Норт-Порті пом’яне жертви Чорнобиля в соборній панахиді в церкві св. Андрія при місцевому Українському релігійному та культурному осередку.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply