Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

У Чикаґо вперше відбувся Парад української громади

Автор:

|

Вересень 03, 2021

|

Рубрика:

У Чикаґо вперше відбувся Парад української громади
Учасники параду

У самому серці Української околиці міста Чикаґо (штат Іллінойс) уперше відбувся урочистий Парад української громади, у якому взяли участь понад 50 громадських організацій, творчих колективів, представники шкіл, українських громад зі штатів Іллінойс, Небраска, Теннессі, Індіана, Міннесота та Мічиґан. Про це повідомило Генеральне консульство України в Чикаґо.
У дипломатичному представництві розповіли, що під час офіційної частини заходу до присутніх звернулися з промовами: І. Дячун, президент Українського конґресового комітету Америки (УККА), відділ Іллінойс; В. Мьосінґер, Генеральний консул Німеччини в Чикаґо; С. Коледов, Генеральний консул України в Чикаґо; М. Фаріон, віце-президент УККА, відділ Іллінойс; А. Тонґейт, виконавча директорка Chicago Sister Cities International, яка проголосила привітання до української громади від імені Л. Лайтфут, мера міста Чикаґо.
Також українську громаду підтримали сенатор М. Квіглі, конґресмен Д. Девіс, скарбник округу Кук Марія Паппас. «У мистецькій частині заходу відбулися виступи відомих українських співаків Сергія Фоменка (Фома) й Ольги Цвинтарної», — повідомили українські дипломати.
Крім цього, у переддень параду, 28 серпня, українське духовенство й українська спільнота з передмістя Чикаґо й околиць зібралися в Катедрі Святого Андрія, щоб помолитися за дарування 30-ліття Незалежності Україні. На заході був присутній і Сергій Коледов.
Як повідомляв «Міст», в Єгипті відбувся Золотий парад фараонів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply