Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

У Чикаґо відзначили День захисника України

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

У Чикаґо відзначили День захисника України

День захисника

Українська громада штату Іллінойс на Покрову відзначала День Захисника України. В Українській православній катедрі Св. Андрія Первозванного м. Блуміндейлі було відправлено панахиду за українцями, котрі поклали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину.
Після панахиди відбулося урочисте покладання квітів до першого в США пам’ятника героям «Небесної сотні» за участі двох українських героїв — Олексія Кондратенка й Андрія Нагірного, котрі воювали в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) й Українсько-американських ветеранів (пост 32, м. Чикаґо). До присутніх із промовами звернулися Генеральний консул України в Чикаґо Лариса Герасько, Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в США Роландас Криштіунас і Генеральний консул Литви в Чикаґо Маріуш Ґудингас, голова відділу УККА в штаті Іллінойс Олесь Стрільчук, голова парафіяльної управи Української православної церкви Св. Андрія Первозванного Іван Яресько, а також представники українського духовенства — Микола Бурядник та Михайло Лещишин.
Слово мали й голови українських громадських організацій Сергій Сливчук («Помаранчева хвиля»), Михайло Глебів («Автомайдан Чикаґо»), Софія Миколяш («Українські жінки в бізнесі»), котрі на постійній основі надають неоціненну допомогу нашим захисникам, пораненим і сім’ям загиблих.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply