Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

У Брукліні відкрили Інститут здоров’я доктора Фульмеса

Автор:

|

Вересень 02, 2022

|

Рубрика:

У Брукліні відкрили Інститут здоров’я доктора Фульмеса
На відкритті інституту. Михайло Фульмес — перший ліворуч

Інститут здоров’я відомого далеко за межами Нью-Йорка доктора Михайла Фульмеса (Dr. Fulmes Health Institute) офіційно відкрився під прапором Батьківщини лікаря саме 24 серпня. Його відкриття було приурочене до 31-ї річниці Незалежности України та мало символізувати подвійний зміст: звільнення України від окупантів
і звільнення пацієнтів лікаря Фульмеса від хвороб.
Під час відкриття не було пафосу подібних церемоній, не було ніяких розрізань стрічок, але були душевність і щирі слова моральної підтримки від друзів і політиків, які розуміють важливість появи такого Інституту здоров’я, у якому нові технології та всі останні медичні досягнення стануть доступними кожному. А ще звучали слова подяки від пацієнтів, яких вилікував чудовий українсько-американський лікар Михайло Фульмес.
На відкритті пролунали гімни Америки й України. Це символічно, адже ще раз підкреслює суть того, що відбувалося цього дня, солідарність із Україною, яка назавжди залишатиметься в серці та генах багатьох американців як Батьківщина.
Інститут здоров’я доктора Фульмеса — це інноваційний медичний заклад, що поєднує в собі практику сучасної медицини з альтернативними методами лікування та профілактики захворювань. Чому інноваційний офіс? Тому, що в діагностиці та лікуванні акцент роблять не лише на проктологічних проблемах, але й на корекції всіх функцій організму, у т. ч. безпечних методах альтернативної медицини. Звертається увага на навчання пацієнтів: чому виникає хвороба, як уникнути проблем здоров’я в майбутньому взагалі.
Чому інститут? Тут постійно розробляють нові методи для лікування та профілактики захворювань. Зокрема метод, захищений патентом США, для профілактики раневої інфекції, покращення загоювання ран, анальної тріщини, анальної нориці, геморою. Основна мета цих методів — зменшення болю після операцій, покращення загоювання ран, боротьба з різними видами інфекції. Використовується новий підхід до проведення колоноскопії. Без попередньої підготовки за день до колоноскопії.
Як повідомляв «Міст», винайдені д-ром Фульмесом методи ефективно лікують та оздоровлюють.

Інна Маламура

About Author

Meest-Online