Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

У Бобрівці була «Печена бараболя»

Автор:

|

Жовтень 23, 2020

|

Рубрика:

У Бобрівці була «Печена бараболя»
Після того, як поїли печеної бараболі

На оселі Бобрівка, у невеликому селі з назвами вулиць Івана Богуна та Гетьмана Мазепи, що в штаті Коннектикут, відбулося щорічне культурологічне свято закриття літа «Печена бараболя».
Бобрівку заснували 1955 року шестеро осіб, котрі купили 200 акрів землі, у місцевості з дуже мальовничими краєвидами, щоб на них збудувати українське село. Так розпочалося довготривале будівництво кемпінгу, де тепер частими гостями є туристи, пластуни, сумівці, бандуристи… Андрій Кебало, голова оселі Бобрівка, його брат Володимир як менеджер-будівельник, Романна та Павло Черепахи дбайливо доглядають за цим кемпінгом. А про його історію люб’язно розповіла Надія Василенко, її батько — один із тих людей, хто купили цю землю.
Учасників свята забавляв сучасною українською музикою гурт «Браття з Прикарпаття». Смачний борщик і банош із ароматно-ніжної кукурудзяної каші приготувала Марія Николюк, голова 73-го відділу Союзу українок Америки. Смачну вечерю на велику кількість діаспорян готували більше десяти господинь, котрі еміґрували до США зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Києва, Луцька… На завершення дійства для всього колективу та гостей заспівали «Многая літа». А на серці залишилися незабутні враження від цього свята.
Раніше «Міст» розповідав, що Флорида славиться орхідеями та бромеліями.

Володимир Демчишин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply