Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

ТУМ на «Українських днях» у Чикаґо

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

ТУМ на «Українських днях» у Чикаґо

Члени Товариства української мови (ТУМ) із Чикаґо 24-25 серпня ц. р. на традиційних «Українських днях», які проходять у річницю незалежності України в місцевому парку, мали нагоду показати українській громаді книжки та журнали, видані «Просвітою» в різних областях України.

На цей велелюдний фестиваль, організований Українським конґресовим комітетом Америки (відділ Іллінойс), приходять тисячі людей, аби зустрітися з друзями, послухати співаків, побачити виступи танцюристів, оглянути столи з різним крамом і придбати касети українських пісень.
ТУМ-Чікаґо мали нагоду взяти участь у фестивалі й цього року, виставивши видання «Просвіти» з Києва, Харкова, Донецька, Запоріжжя, Дніпропетровська, Чернігова, Хмельницького, Рівного, Луцька, Тернополя, Закарпаття й Івано-Франківська. Цим осередкам ТУМ допомагає фінансово.
На фестивалі можна було придбати найновішу книжку про співпрацю обласних «Просвіт» із ТУМ-Чікаґо «Мости в Україну», видану цьогоріч у Донецьку. Управа ТУМ-Чікаґо вітає організаторів «Українських днів» на чолі з Олесем Стрільчуком за великий успіх у пропагуванні української мови й культури та бажає якнайкращих успіхів у майбутньому.

Віра Боднарук

Підпси до фото:
tum2013_002 —
tum002 і tum003 — Видання «Просвіт» з України
tum-Scan1 — «Мости в Україну»
tum141 — Біля столика ТУМ: Лариса Елішевська, Олег Еліяшевський і Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply