Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Традиційна Різдвяна зустріч із духовенством в УФКС «Самопоміч»

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

Традиційна Різдвяна зустріч із духовенством в УФКС «Самопоміч»

Спільна фотографія з духовенством

Традиційна Різдвяна зустріч із духовними провідниками української громади Чикаґо та його передмість відбулася нещодавно в головному бюро Українсько-американської федеральної кредитової спілки (УАФКС). За святковою вечерею зібралося разом духовенство УГКЦ, УПЦ КП, УПЦ у США, Української баптиської та п’ятидесятницької церков. Урочистою промовою відкрив зустріч Михайло Р. Кос, президент дирекції, привітавши всіх присутніх від імені дирекції, керівників і всіх працівників кредитівки. Він наголосив, що «Самопоміч» вже багато років поспіль підтримує цю чудову традицію, мета якої — подякувати духовенству за його велику працю, що гуртує духовно нашу громаду.

Виступає Богдан Ватраль, президент установи й її виконавчий директор

Виступає Віталій Кутний, майбутній виконавчий директор

Виступає Лариса Герасько, генеральний консул України в Чикаґо

Після загальної молитви владика Венедикт подякував кредитівці «Самопоміч» за можливість усім зустрітися тут, аби вшанувати велику подію Різдва Христового разом. Богдан Ватраль, президент установи й її виконавчий директор, подякував усім душпастирям за участь у спільній вечері, традиція якої розпочалась ще у 1970-х рр. УФКС «Самопоміч» із 1951-го, від самих початків свого існування і дотепер відчуває своїм обов’язком не тільки допомогти кожному членові «Самопомочі» здійснити свої економічні мрії, а й зберегти нашу рідну українську мову, культуру, всіляко підтримуючи українські церковні, культурні та молодіжні організації. Пан Ватраль поіменно представив теперішнім віце-президентам «Самопомочі», а також дирекції, контрольній комісії, комітетам й усім працівникам за роботу, побажав, щоб і надалі всі разом долучалися до розбудови української діаспори. Також п. Ватраль представив свого наступника після відходу на пенсію — Віталія Кутного, майбутнього виконавчого директора «Самопомочі» та висловив сподівання, що установа й надалі ростиме та процвітатиме для добробуту громади.

Ліда Свитник, віце-президент дотримання нормативних вимог і відділу кадрів; владика Венедикт; Уляна Гриневич, голова кредитового комітету; Таня Лаба, віце-президент позик

Віталій Кутний подякував духовним наставникам за їхню місію, за те, що вони є духовним осередком, навколо якого гуртуються люди, і за цю чудову традиційну Різдвяну зустріч. Також п. Віталій висловив щиру подяку за надану йому можливість і довіру провадити УФКС «Самопоміч» у майбутньому та пообіцяв докласти всіх зусиль у цій нелегкій праці. Лариса Герасько, генеральний консул України в Чикаґо, подякувала кредитівці за цю Різдвяну зустріч, за співпрацю та фінансову підтримку української громади далеко за межами Батьківщини. Дипломат висловила сподівання, що українська громада і надалі активно братиме участь у всіх важливих патріотичних подіях діаспори.
Душпастирі висловили щиру подяку «Самопомочі» за фінансову підтримку церковних, громадських і молодіжних організацій. Різдвяну зустріч гармонійно доповнили теплі різдвяні та новорічні привітання, смачні українські страви від Українського культурного осередку при УПЦ КП св. Володимира і Ольги, та традиційні різдвяні коляди.
Прес-служба кредитівки «Самопоміч»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply