Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Товариству допомоги сиротам України виповнилося 25 років

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Товариству допомоги сиротам України виповнилося 25 років

Шановна пані Маріє Йовик, шановний пане Вікторе Чарторийський, шановні спонсори та прихильники Товариства допомоги сиротам України (ТДСУ). Світ тримається на доброті таких чесних і безкорисливих людей — таких, як ви. Світ тримається на любові до Бога, до рідної землі, до знедолених і потребуючих.
Любов і мудрість не знають кордонів. Створене 25 років тому славетним подружжям Марії й Івана Йовиків та їхніми однодумцями, ТДСУ вийшло за межі США та сягнувши України стало спасінням та великою підтримкою для української сирітської молоді.
Починаючи з Києва і кількох західних областей, із часом Товариство охопило всі західні, центральні, північні, а також східні та південні області України. Була створена мережа осередків, сформовано управу, підібрано координаторів. Дякуючи вашій допомозі, тисячі спонсорованих дітей здобули середню та вищу освіти і стали будівниками своєї Батьківщини.
В умовах становлення української державності ТДСУ стало й одним із центрів духовного та патріотичного виховання молодого покоління.
Ми завжди з глибокою вдячністю і щирою приязною ставилися до вас, як до кращої частини українства, яку доля занесла далеко від Батьківщини. Ви знаходите в собі високі патріотичні почуття, які наповнюють ваші серця болем за рідний край, за Україну, за її майбутнє.
Для вас це не просто слова, це дія, яку ви втілюєте у повсякчасній матеріальній і духовній підтримці української молоді в час, коли Україна перебуває в стані неоголошеної війни із Росією. У надзвичайно складній ситуації десятки та сотні молодих людей можуть зараз продовжувати навчання. Ваша велика жертовність є прикладом наслідування для української молоді.
Ми безмежно вдячні вам за величезну роботу, яку проводите для зміцнення незалежності України та шлемо вам найщиріші вітання і найкращі побажання у вашій благородній справі на добродійній ниві.
Сердечно вітаємо вас із Різдвом Хрестовим, Новим роком і 25-річчям від часу створення ТДСУ! Щиро бажаємо усім вам доброго здоров’я, взаєморозуміння, Божої благодаті! Нехай Господь сповнює ваші душі духовною радістю, дарує вам і Україні мир, злагоду і благословляє усіх вас на великі та добрі справи!
З повагою, О. Мороз, Т. Скрипник, З. Ізбенко й усі координатори ТДСУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply