Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

«Таланти світу» представляють віртуозів танцю та пісні

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

«Таланти світу» представляють віртуозів танцю та пісні

Давид Ґвініанідзе й Ольга Лісовська

16 березня 2018 року, о 7 годині вечора, в The Herbert Gilman Theater at Mandell JCC у Вест-Хартфорді (штат Коннектикут) найкращі в США у своїй категорії ансамбль українського танцю «Сизокрилі» та грузинський танцювальний ансамбль «Песвебі» об’єднають свої зусилля для створення барвистого, віртуозного та вражаючого шоу. Додайте до цього дійства чудові пісні двох народів у виконанні відомих грузинських та українських співаків, i вам гарантовано чудовий вечір, який піднесе глядачів на музичні висоти, щоб торкнутися їхніх сердець.
Глядач стане свідком захоплюючого українського «гопака» з його складною акробатикою, високими стрибками-шпагатами козакiв-танцюристiв і витончених дівчат із їхніми захоплюючими піруетами та хвилястими стрічками. Щоб кинути виклик козакам у дружньому змаганні, грузинські «джигіти» зачарують глядачів володінням своїми шаблями, а витончені дівчата, ніби лебідки, пропливуть сценою. Ви також почуєте душевні мелодії обох народів у виконанні оксамитового баритона Давида Ґвiніанідзе та переливчастого сопрано Ольги Лісовської. Вихідці з Грузії й України тонко відчувають i передають колорит і мелодику пісень цих країн. У їхньому виконанні твори грузинських та українських мистців звучать особливо щиро та проникливо.
Такий проект поєднання танцю та пісні двох народів у США буде представлено вперше. Організатором цього чудового єднання української та грузинської культуру в Америці є фонд Talents of the World Inc. — міжнародна концертна організація, яка проводить мистецькі події в усьому світі в найпрестижніших концертних залах, серед яких були і Carnegie Hall (Нью-Йорк), La Salle Cortot (Париж), і Київський та Батумський оперні театри. Засновника i президента Фонду «Таланти світу» Давида Ґвiнiанiдзе за пропаганду та розвиток високого музичного мистецтва нагороджено медаллю Організації Об’єднаних Націй.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply