Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Син Івана Дем’янюка звинувачує

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Син Івана Дем’янюка звинувачує

Адвокат Івана Дем’янюка, якого обвинуватили в пособництві нацистам і який помер у березні ц. р., подав позовну заяву у баварську прокуратуру з вимогою розслідувати обставини смерті його підзахисного. Вищий земельний суд Мюнхена в травні 2011-го визнав депортованого зі США Дем’янюка винним у пособництві нацистам і засудив його до п’яти років позбавлення волі. Проте вирок не встиг набути чинності до моменту смерті засудженого.

Адвокат Дем’янюка п. Ульріх Буш (на фото) вимагає розслідувати діяльність п’яти лікарів і медсестри, що лікували його підзахисного. Як він повідомив, Іван Дем’янюк страждав на кілька захворювань, що супроводжувалися сильними больовими відчуттями, отримував знеболювальні ліки за рекомендацією медиків. Проте препарат, який йому призначили, заборонений у США і деяких інших країнах через згубні для здоров’я побічні ефекти. «Ми гадаємо, що саме це й спричинило його смерть», — заявив син Івана Дем’янюка.

За словами Ульріха Буша, п. Дем’янюк приймав ліки постійно, у тому числі ввечері напередодні смерті, коли він поскаржився медсестрі на болі в животі й та медсестра запропонувала прийняти той же препарат. Представник прокуратури повідомив, що його відомство, згідно з покладеними на нього законом зобов’язаннями, розгляне скаргу, що надійшла, аби вирішити, чи будуть задоволені висунуті в ній вимоги.

 Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply