Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Сильні своєю єдністю – такими хочемо бачити депутатів у новому парламенті

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Сильні своєю єдністю – такими хочемо бачити депутатів у новому парламенті

Ми, представники четвертої хвилі еміґрації, яка є великим інвестором України, проте, як і більшість громадян в Україні, позбавлена цим режимом багатьох прав і свобод, звертаємося до новообраних депутатів. Насамперед – до «Свободи», якій на наших закордонних дільницях ми висловили найвищу довіру та віддали їй першість. Віримо, що час національних сил настав — час будувати вільну незалежну демократичну державу Україна. Нехай «не здригнеться ваша рука» зупинити пограбування українського народу ненаситними ворогами України.

Молодь, яка голосувала за УДАР, а на закордонниx округах віддала вам друге місце, вірить у вашу спроможність послати в «нокаут» нинішніх мутантів від влади.
Такої ж мужності, яку зараз проявляє лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, очікуємо ми й від вашої фракції, шановні члени Об’єднаної опозиції, у парламентській боротьбі. Ваш досвід нехай служить тепер Україні.
Злагоджена праця трьох опозиційних сил додає віри в перемогу всьому українськoму народові. Тільки такими — сильними своєю єдністю — хочемо ми бачити вас у новому парламенті.
Наше особливе звернення до депутатів-самовисуванців, на котрих зараз чиниться тиск із вимогою вступити у фракцію ворожих антиукраїнських сил. Не бійтеся! Кожна свідома українська людина, яка любить свою землю, бажає добра та процвітання своїй Вітчизні, яка вболіває за майбутнє своїх дітей і онуків, розуміє, що це – окупаційна сила, яка грабує свій народ. Вони дадуть і вам можливість долучитися до цього злочину, щоби тримати вас у своїй упряжці. Ми сподіваємося, що ви не піддастеся їхнім спокусам.
Усе українство й увесь світ бачать повну неспроможність цієї влади до демократичних перетворень. Це — агонія вмираючої совково-кланової системи. Будьте далекогляднішими. Вони — аморальні, а вам завтра буде соромно за зраду своїх виборців, за зраду України. Будьте пильними. Україна – на межі життя та смерті. Тепер історія — у ваших руках. Ми єднаємося з вами духом і молитвою! За Україну, за її Волю!
Координаційна Рада ВГО «Нова українська хвиля» (США): Мирослава Роздольська, голова; Богдан Бохонок, Пітсбург, ПА; Наталія Брандафі, Нью-Джерсі, Н.Дж.; Христина Горбачевська, Вашинґтон-Балтимор, МА; Надія Петрик, Філадельфія, ПА; Татяна Радь, Пітсбург, ПА; Олексій Нікітін, Нью-Йорк, НЙ; Галина Семеняк, Пасейк, Н.Дж; Остап Стахів, Клівленд, ОГ; Наталія Ярова, Чикаґо, ІЛ; Надія Банчик, Сан-Госе, Каліфорнія.
Звернення підтримали також: Асоціація українців у Португалії «Собор», голова — Олег Гуцько; Християнський рух українців у Португалії, голова — Іван Онищук; Міжнародне об’єднання «Українська свобода», Прага, Чеська Республіка; «Помаранчева хвиля», Чикаґо, США, в. о. голови — Ігор Худик

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply