Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Святий Миколай побував у Школі українознавства

Автор:

|

Грудень 26, 2021

|

Рубрика:

Святий Миколай побував у Школі українознавства
Учасники свята в Школі українознавства

Ретельно готувалися вчителі й учні до приходу Св. Миколая до Школи українознавства у Сомерсеті (штат Нью-Джерзі) при Українській православній церкві св. Андрія Первозванного. Чекали на нього у великій залі Українського культурного центру, до якої запросили численних гостей. Зала була святково прикрашена, про що подбав батьківський комітет, зокрема, Оля Підкамінна і Ростислав Костецький. Вони подбали про приготування свята. Залу готували також Марія та Ігор Морозовські.
Загалом цього року подія була у святкових вогнях не лише на сцені, а й у шатах маленьких артистів, учасників концерту. Усі костюми барвисто сяяли. Пошиття святкових убрань забезпечили родини Наливайків і Каспруків. Сцену прикрашали Оксана Кіт, Наталя Войку, Наталя Мороз, Юрій та Антоніна Вовки, Оксана Наливайко, Віталія Юрчак, Яна Ковач, Ірина Расмус, Андрій Акуленко, Оксана Стасько, Юрій Приймак, Віталій Лопатко, Михайло Концоградa, Юрій Рашкевич, о. Василь Шак, Павло Висоцький і Ярослав Білоган.
18 грудня приготування завершилися й гості зайняли місця в залі. Виступ школярів підготували учителька Оксана Наливайко разом із Настею і Любою Каспрук. Звукорежисерами виступили Роман Борса і Віталій Лопатко. Сценарій передбачав участь більшости з 108 учнів школи. На запрошення директорки Галини Маринець архієпископ Української православної церкви США Даниїл Зелінський і о. Василь Шак разом із дітьми провели молитву. І почалося свято.
На сцені побували янголята й чортенята, різні персонажі святкового дійства, бо кожен клас мав свій виступ. Коли на сцені кидали сніжки, владика Даниїл також узяв участь у грі. У супроводі казкових персонажів виходили Зима (Вероніка Наливайко), Ялинка (Мар’яна Менчук), Сніговичка (Уляна Кіселюк) та інші.
Й ось нарешті прийшов Святий Миколай, який приніс подарунки дітям. А гості тим часом частувалися у буфеті, про який подбали батьки.
На сцену вийшов Зенон Галькович, головний фінансовий управитель Української національної федеральної кредитової спілки, який приніс школі грошовий дарунок. Діти запросили його, Святого Миколая, владику Даниїла, Романа Гірняка, радника Шкільної ради Українського конґресового комітету Америки, вчителів і батьків до спільного фотографування.
Як повідомляв «Міст», у Львові відкрили резиденцію святого Миколая.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online