Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Свято в Школі українознавства ОУА «Самопоміч»

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

Свято в Школі українознавства ОУА «Самопоміч»

У Школі українознавства Об’єднання українців Америки (ОУА) «Самопоміч» у Нью-Йорку відбувся різдвяний концерт. Свято Різдва завжди дарує любов і ласку Христа. Це найбільше земне свято, свято миру та добра. З кожним роком наша школа все більше поповнюється дітьми. Це маленька Україна. І завдяки цьому цей концерт перетворюється у магічне дійство, яке наповнює шкільну атмосферу святковим духом.
Розпочався концерт вітальним словом директора школи Івана Макара до дітей, батьків і всіх присутніх. Він висловив подяку ОУА «Самопоміч», Наталі Думі, голові Нью-Йоркського відділу ОУА й іншим членам управи товариства «Самопоміч», пароху церкви Святого Юра й отцям Василіанам за їхню підтримку, також батькам і батьківському комітету, який очолює Оксана Коваль, за їхню допомогу в організації проведення концерту, а також усім вчителям за їхню працю. На святі школа радо вітали владику Павла Хомницького та преподобних отців. Директор засвітив різдвяні вогники як символ пам’яті про загиблих у війні з Росією українських воїнів.
Різдвяний концерт був наповнений чарівними колядами, новорічними піснями та театралізованими дійствами від учнів «Світлички» та 11-го класу. Всі вчителі ретельно готували з дітьми цей концерт, аби створити святковий і неперевершений настрій. У залі були присутні батьки, котрі з нетерпінням чекали на виступ своїх дітей. Дириґувала учнями вчителька співу Еля Романишин під музичний супровід Анастасії Антонів. Цього року, як і в минулі роки, Оля Матвіїшин, учителька української мови, поставила за участю учнів 8-11 класів вертеп. Зі сценкою до пісеньки про ялинку виступили учні 5-го класу під керівництвом вчительки Галини Дорожинської, вони також продемонстрували ялинкові прикраси, виготовлені власноруч. На сцені пролунало багато інших колядок, щедрівок, пісень і віршів, а шкільний хор виконав коляду «В різдвяну ніч». Програму провела Анастасія Барабаш, учителька культури.
Завершився різдвяний концерт побажаннями веселих свят від директора Макара та колядою «Бог Предвічний», яку заколядували учні й усі присутні в залі.
Анастасія Барабаш, світлина Андрія Нички

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply