Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Свято Різдва у ШУ ОУА «Самопоміч»

Автор:

|

Січень 09, 2020

|

Рубрика:

Свято Різдва у ШУ ОУА «Самопоміч»
Учні школи на сцені

У Школі українознавства (ШУ) Об’єднання українців Америки (ОУА) «Самопоміч» у Нью-Йорку нещодавно відбувся різдвяний концерт. Щороку учні й учителі ретельно готуються до цього концерту, щоб наповнити наші серця святковим настроєм та українським духом, нагадати про народні традиції та звичаї, через які ми прославляємо Різдво Христове.
Концерт відкрив фольклорний колектив «Коляда і музика Карпат» від Yara Arts Group, який завітав до Нью-Йорку зі самої української Верховини з магічним виконанням колядок. Іван Макар, директор школи, привітав учнів, батьків і всіх присутніх, а також висловив подяку ОУА «Самопоміч», Наталі Думі, голові Нью-Йоркського відділу ОУА й іншим членам управи товариства «Самопоміч», превелебним отцям, пароху церкви Святого Юра й іншим отцям Василіанам за їхню підтримку. Також слова вдячності були сказані всім батькам і батьківському комітету, який очолює Наталія Тонюк, за їхню допомогу в організації проведення концерту, всім учителям та асистентам, які за короткий час змогли підготувати такий святковий концерт. Дирекції ж подякував за тісну співпрацю.
Цього року різдвяний концерт був сповнений веселої коляди, піснями та сценками про святого Миколая та театралізованими дійствами у виконанні школярів від «Світлички» і до 11-го класу. Дириґувала учнями Еля Романишин, вчителька співу, під музичний супровід Тетяни Лапковської. Виступи учнів молодшої школи створили різдвяну атмосферу сповнену радісних емоцій. Учні 9-го класу підготували цікаву розповідь про те, як святкують Різдво у різних куточках України. Учні 8-го, 10-го та 11-го класів під керівництвом вчительки української мови Ольги Матвіїшин виступили з чарівним вертепом, до якого старанно готувалися.
Шкільний хор виконав колядку «Казка різдвяних слів», а директор школи побажав усім веселих свят. Учні школи й усі присутні завершили свято з колядкою «Бог Предвічний».

Анастасія Барабаш

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply