Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Святкувала православна громада в США відновлення Незалежности України

Автор:

|

Серпень 29, 2019

|

Рубрика:

Святкувала православна громада в США відновлення Незалежности України
Архієпископ Даниїл та о. Юрій Сівко з членкинями Сестрицтва Покрова Божої Матері

В Українській православній церкві (УПЦ) США 25 серпня відзначали 28-му річницю відновлення Незалежности України. Архієпископ Даниїл (Зелінський) у співслужінні зі священниками та студентами семінарії св. Софії відслужив архієрейську літургію в Українській православній церкві св. Андрія Первозванного у Савт-Бавнд-Бруку (штат Нью-Джерзі) та виголосив святкову проповідь. Він закликав до зміцнення віри, прочитав вірш про Україну хворої дівчинки з інтернату в Знам’янці Кіровоградської області, яким опікується УПЦ США. Вірші юної поетеси видано окремою книжкою. Частиною Літургії стала поминальна служба в пам’ять Віталія Собка, воїна 35-ї бригади Морської піхоти Збройних сил України з м. Ланівці Тернопільської області, котрий загинув на війні з Росією 25 серпня, й усіх полеглих на цій війні воїнів України. Промовляв також митрофорний протоієрей Юрій Сівко, настоятель церкви св. Андрія.
Сестрицтво Покрова Божої Матері (голова — паніматка Леся Сівко) приготувало у своїй садибі святковий обід, на якому з концертом українських пісень виступила Наталя Вайнберґер, чудовий голос якої можна почути в ресторані Crystal Palace у Маналапані (штат Нью-Джерзі). На сцені співали також студенти семінарії св. Софії.
Владика Даниїл повідомив, що зі Львова вже прислали наклад ілюстрованого довідника про Український цвинтар при церкві св. Андрія і його можна буде придбати за $50. Також проведуть презентацію цього видання громаді.

Ларіон Костенко

Підписи до фото:
P1050248 — Архієпископ Даниїл виголосив святкову проповідь
P1050258 —
P1050269 — Співає Наталя Вайнберґер
P1050269 — На сцені — студенти семінарії св. Софії

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply