Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

«Святкове музичне кафе» організують у Ньютоні

Автор:

|

Грудень 04, 2022

|

Рубрика:

«Святкове музичне кафе» організують у Ньютоні

Міжнародні зірки мистецтв 9 грудня ц. р. зберуться в торгівельному центрі The Shops at Chestnut Hill у Ньютоні (штат Массачусетс), аби підтримати Україну своєю участю в багатогранному шоу «Святкове музичне кафе» (Holiday Musical Cafе). В програмі за участю професійних артистів — популярна святкова музика, виступ бальних танцюристів, акробатичний номер і показ мод.
Серед тих, хто візьме участь у шоу, буде Лідія Шіллачі, італійська співачка, переможниця конкурсу Tale e Quale, яка гастролює Сполученими Штатами з програмою, спрямованою на благодійність. До Лідії в програмі святкових улюбленців приєднаються: Максим Любарський, професор музичного коледжу Берклі, фортепіано; Ольга Лісовська, співачка, сопрано; Рамон Мартінес Кампос і Женя Діденко, мексиканець та українка, які є чемпіонами з бальних танців.
Удостоєна нагороди акапельна група Newton South School The Newtones потішить глядачів своїми оригінальними виконаннями різдвяної класики, зокрема, Carol of the Bells — колядки українського композитора Миколи Леонтовича, що підкорила світ.
Ольга Паталах, українська дизайнерка та власниця AtCozy Boutique at the Shops at Chestnut Hill, продемонструє показ мод із європейських країн. Моделями цього показу стануть біженки з України.
Захід буде безкоштовним для всіх охочих, проте лише власники квитків матимуть доступ до обмеженої кількости сидячих місць. Платні квитки передбачають VIP-прийом із кулінарними шедеврами та танцями під час афтепаті в приватному бутіку At Cosy. Одягайтесь святково, аби справити враження, адже поліція моди обере переможця, який отримає приємний дарунок за креативний образ.
Частину отриманих коштів витратять на підтримку дітей в Україні, які постраждали від російської аґресії. Наташа Скай та Ольга Лісовські, ведучі та продюсери шоу, запрошують усіх підтримати цю важливу ініціативу. Щоб зробити пожертву, перейдіть на сайт заснованої ними благодійної організації Sky Philanthropy за адресою: www.SkyPhilanthropy.org.
Ця подія стала можливою частково завдяки ґранту Культурної ради Ньютона в Массачусетсі й є результатом співпраці кількох організацій, розташованих у Ньютоні: Sky International center, The Shops at Chestnut Hill Mall, AtCozy Boutique, Sky Philanthropy, Music, Arts & Fashion Productions. Інформація та квитки — на сайті.
Як повідомляв «Міст», у Фінляндії відкрилося кафе Ukraina.

Юлія Воротнюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply