Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

«Свята Софія» організувала навчання ветеранів війни та капеланів

Автор:

|

Жовтень 21, 2020

|

Рубрика:

«Свята Софія» організувала навчання ветеранів війни та капеланів
Віртуальне навчання

У період із 7 вересня по 16 жовтня провели 20-годинний благодійний віртуальний курс англійської мови для ветеранів російсько-української війни та військових капеланів. Проєкт, організатором і головним спонсором якого є Релігійне товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А), було ініційовано в рамках платформи ESL.Ukraine, що діє на базі родинного обійстя Слуги Божого Патріарха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині.
Упродовж шести тижнів з учасниками курсу працювали викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Анна Задонцева), котрі навчалися у США за програмою FLEX, та Андрій Мирошниченко, студент Києво-Могилянської академії.
У програмі були багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, адаптованої літератури. Учасники курсу переглянули й обговорили кінофільм Forrest Gump, а також узяли участь у ток-шоу з Брією Блессінґ, зіркою української музики. Навчальний процес відбувався не лише за традиційним методом підручника, застосували й новітні технології, які мали на меті донести матеріал у зрозумілий і доступний спосіб. Учасники програми мали чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі.
Ірина Іванкович, голова ТСС А, зазначила: «Свого часу ми започаткували проєкт англійської для майбутніх захисників України, обравши нашим мотто слова «Служимо тим, хто служить Україні». Цей перший і, сподіваюся, не останній курс онлайн для учасників війни на Сході та військових капеланів є продовженням нашого служіння».
Пресслужба Товариства «Свята Софія» США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply