Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Сумівські табори в США будуть віртуальними

Автор:

|

Травень 29, 2020

|

Рубрика:

Сумівські табори в США будуть віртуальними
Табір СУМ цього року буде віртуальним

Через пандемію Covid-19 у Спілці української молоді (СУМ) у США вирішили провести цього року табори в форматі он-лайн. «Крайова управа Спілки української молоді в Америці ухвалила рішення скасувати цього року табори на оселі в Елленвілі (штат Нью-Йорк). Також, літні табори не відбудуться на оселях Бескид, Хортиця, та Холодний Яр. Причиною скасування є ризик для здоров’я та безпеки, пов’язаний із пандемією коронавірусу», — йдеться у дописі організації в Facebook. Як зазначили в СУМ, «на кожному кроці та кожному прийнятому рішенні безпека наших членів та громади була нашим пріоритетом».
Повідомляється, що Крайова виховна рада разом з Таборовою комісією планують на цей рік такі віртуальні табори: суменят, виховно-відпочинковий і вишкільний. «Крайова управа запрошує і заохочує все юнацтво в США взяти участь у цих віртуальних таборах», — закликають в організації.
Більше інформації нададуть найближчим часом. «Упродовж наступних кількох тижнів, ми будемо проводити віртуальні Q&A сесії, щоб відповісти на ваші запитання та підготуватися до захоплюючого та творчого таборового сезону», — поінформували в СУМ.
Як повідомляв «Міст», сумівці США передали подарунки та маски для літніх людей і лікарів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply