Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

СУМА провела 58-ме щорічне засідання

Автор:

|

Квітень 29, 2022

|

Рубрика:

СУМА провела 58-ме щорічне засідання
Учасники засідання

Федеральна кредитна спілка СУМА 9 квітня ц. р. провела 58-му річну зустріч в Українському молодіжному центрі «Дім СУМ» (301 Palisade Avenue) в Йонкерсі (штат Нью-Йорк). Роман Козіцький, президент і генеральний директор кредитної спілки, відкрив засідання о 10.20 і привітав присутніх членів і гостей. Далі він попросив усіх присутніх піднятися, щоб вшанувати хвилиною мовчання всіх наших членів, які відішли 2021 року, а також полеглих героїв, які мужньо захищали кордони України від російської аґресії. Преосвященний владика Кирило Ангелов, канцлер Стемфордської єпархії Української католицької церкви і пастор Української католицької церкви св. Архангела Михаїла в Йонкерсі, провів коротку молитву та подякував кредитній спілці за фінансову підтримку церкви, а також єпархії в такий складний рік.
Андрій Горбачевський, голова ради директорів кредитівки СУМА, підвів підсумок діяльності та досягнень року. У своєму коментарі він виголосив вдячність керівництву та персоналу кредитної спілки, які ефективно та безпечно підтримували роботу всіх наших відділень, щоб задовольнити фінансові потреби нашого членства під час пандемії коронавірусу. Попри виклики 2021-го, кредитівка змогла збільшити свої активи на 7,3 % до 413 млн USD, досягнувши чистого доходу в 2,5 млн USD. Пан Горбачевський подякував усім, хто причетний до успішної реалізації розширення членства SUМА FCU, до якого з 2021 року входять парафіяни Української католицької церкви Святого Михайла в Йонкерсі. Він також привітав нових членів команди кредитівки 2021-го — Марка Павлічка як кредитного директора й Андрія Бурчака як виконавчого віцепрезидента з управління, планування та розвитку.
Ігор Макаренко, скарбник і головний виконавчий директор, надав додаткову фінансову інформацію за 2021 рік у своєму звіті для членів, який можна знайти на вебсайті (www.sumafcu.org). Марко Павлічко, представник Кредитного комітету, повідомив, що було затверджено 232 позики на загальну суму 57 млн USD.
Зачитали привітання від преосвященного владики Павла-Патрика Хомницького; Михайла Савківа, директор Української національної інформаційної служби у Вашинґтоні; та Михайла Капітули, президента Спілки української молоді (СУМ) у Йонкерсі. Особисті привітання передали президенти Організації оборони Лемківщини, Центру «Дім СУМ» у Йонкерсі та дитячого культурного центру «Барвінок».
Цього року завершувались повноваження таких директорів: Орест Козицький, Ігор Макаренко та Стефан Шульган. Так само членами кредитного комітету, які закінчили свої повноваження, були: Мирон Дашко, Христина Дідик-Скальська та Марко Павлічко. Номінаційний комітет на чолі з Андрієм Бурчаком запропонував переобрати цих осіб на додатковий термін, і присутні одноголосно проголосували за наданий список.
На завершення президент/генеральний директор Роман Козіцький висловив подяку працівникам за професіоналізм у служінні членству кредитної спілки. Він також подякував членам Кредитівки СУМА за їхню довіру до кредитної спілки як фінансового партнера. Насамкінець побажав швидкого й успішного завершення війни в Україні та безпечного повернення додому всіх захисників, а також усіх українських біженців. Преосвященний о. Кирило Ангелов завершив річну зустріч благословенням та молитвою за Україну, а потім усі присутні заспівали гімн України.
Пресслужба кредитівки СУМА

Як повідомляв «Міст», федеральна кредитова кооператива СУМА — одна з найкращих.

About Author

Meest-Online