Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

СУА в Кліфтоні передав 7 тис. на лікування поранених захисників України

Автор:

|

Лютий 19, 2020

|

Рубрика:

СУА в Кліфтоні передав 7 тис. на лікування поранених захисників України
Сленкині СУА демонструють символічний чек

Союз українок Америки (СУА), відділ № 137 у Кліфтоні (штат Нью-Джерзі) виділив 7 тис. USD фінансової допомоги пораненим українським воїнам, котрі перебувають у Київському та Львівському військових госпіталях. Кошти використають на лікування та оплату різного роду реабілітаційних послуг опісля тяжких поранень, важкого ступеня опіків шкіри та лікування онкологічних захворювань.
Нещодавно Оксана Коник та Марія Васильків, представниці 137-го відділу СУА, побували в Київському та Львівському військових госпіталях. Під час свого візиту вони відвідали гнійно-хірургічне, онкологічне, травматологічне відділення та реанімацію неврологічного відділення. Діаспорянки зустрілися з пораненими захисниками України, а також із місцевими волонтерами. Цього разу допомога від діаспори призначалася 11 воїнам.
У СУА висловили «велику подяку хлопцям за мужність та віру, їхнім родинам — за боротьбу і любов». Представниці СУА також висловили подяку волонтеркам, котрі допомагають Київському та Львівському військових госпіталях. Крім цього, у СУА подякували українській громаді в США, спонсорам і друзям СУА за участь, підтримку та надання можливостей для здійснення наших спільних благодійних справ і висловили сподівання на подальшу співпрацю в майбутніх проєктах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply