Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Спілка української молоді теплом зігріває серця

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Спілка української молоді теплом зігріває серця
Юнацтво та виховники осередку Виппані СУМ в Америці передають наплічники з дарунками ровесникам із України

Понад 2 тис. різдвяних дарунків-«миколайчиків» передала молодь української діаспори дітям українських бійців і вимушених переселенців. Акцію «Теплом зігріємо серця» вже вшосте організовує Спілка української молоді (СУМ), одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована 1925 року, яка має свої крайові структури в 12 країнах.
«Тепло сердець не знає кордонів і відстаней!», — каже Юрій Іляш, координатор доброчинної акції СУМ. Юні українці — члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.
«Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що більшість подарунків — адресні. Пакунки формуємо виходячи з потреб конкретної дитини. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг і взуття — ось далеко неповний перелік гостинців. А ще закордонні українці вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звісно ж, тепло своїх сердець», — ділиться п. Юрій.
Члени СУМ в Україні впродовж грудня-січня доправляють дарунки адресатам — дітям учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, хлопчикам і дівчаткам із родин вимушених переселенців. Незабаром різдвяні «миколайчики» від сумівців діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі та Хмельницькому.
Юрій Іляш розповідає, що організатори акції прагнуть розширити коло дітей, до яких завітає сумівський святий Миколай. «Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки», — зазначає він.
Доброчинна акція Спілки української молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців із різних країн світу, за п’ять попередніх років проведення цього доброчинного проєкту дітям українських бійців передали понад 9,5 тис. пакунків із дарунками, на загальну суму понад 270 тис. USD.
Пресслужба СУМ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply